Tiger Woods PGA TOUR 12

Golf Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - £0.69
  • Boyut 247 MB
  • Version 1.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Electronic Arts
Tiger Woods PGA TOUR 12 Electronic Arts tarafından hazırlanan iPhone, iPad ve iPod Touch mobil cihazlarınızla oynayabileceğiniz golf oyunudur.
Tiger Woods PGA TOUR 12 Electronic Arts tarafından hazırlanan iPhone, iPad ve iPod Touch mobil cihazlarınızla oynayabileceğiniz golf oyunudur. Dünyanın en seçkin sporları arasında zirvenin en güçlü adayı olan golf oyunu dokunmatik ekranlı cihazla her yerde oynayabileceğiniz halde hazır.  

Tiger Woods PGA TOUR 12 4 faklı oyun modu ile bir çok seçenek sunuyor. Bunlardan biri Ders modu. Bu oyun modunu seçenerek oyun kuralları ve tekniği hakkında bir çok bilgi edinebilirsiniz. PGA TOUR etkinliklerine katılarak para kazanabilir yeteneğinizi gösterebilirsiniz. Yerel Wi-Fi yada Bluetooth ile arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabilirsiniz. 

Tiger Woods, Anthony Kim, Paula Creamer, Natalie Gulbis, Paul Casey, Jim Furyk, Zach Johnson, Camilo Villegas  gibi dünyanın en iyi golfçülerinden birini seçebileceğiniz gibi kendi karakterinizi de oluşturabilirsiniz. Oyunda yaptığınız puanları ve kazandığınız kupaları sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Tiger Woods PGA TOUR 12 indir